شرکت تجهیزگران طب نوین

طب نوین، گروهی فعال در حوزه سلامتی می باشد که با کادر حرفه ای و با تجربه خود، بصورت تخصصی در زمینه های تولید، واردات و توزیع دارو، تجهیزات پزشکی و مکمل های غذایی مشغول به فعالیت بوده است.

شرکت پخش سراسری تجهیزگران طب نوین (سهامی خاص) در سال 1379 با شماره 161368 در اداره ثبت شرکتها و مالکیت صنعتی تهران به ثبت رسید ...

ادامه مطلب...

Demo Image

ورود اعضا

 • قرص آ.س.آ

  دارو در گروه دارویی- درمانی سالیسیلات و ضد درد و ضد التهاب ، غیر مخدر می باشد. این دارو مهار کننده تجمع پلاکتی نیز می باشد. شایع ترین عارضه در مصرف دارو ناراحتی های گوارشی می باشد. این دارو بایستی در دمای اتاق و دور از نور و رطوبت نگهداری شود.

 • قرص فني توئين / فنوباربيتال

  این دارو بصورت ترکیبی از گروه های دارویی مشتق هیدانتوئین و باربیتورات بوده و به عنوان ضد صرع مورد استفاده قرار می گیرد. دارو با تجویز پزشک مصرف شود.

 • قرص کلرديازپوکسايد

  کلردیازپوکساید به عنوان داروی ضد اضطراب و سداتیو و در گروه دارویی بنزودیازپین ها می باشد. این دارو برای اختلالات اضطرابی و علائم اضطرابی گذرا با تجویز پزشک توصیه می شود.

 • قرص متفورمین / گلی بنکلامید 5/500

   

   

 • قرص پنتوس

  داروی پنتوپرازول با نام برند پنتوس به عنوان داروی مهارکننده پمپ پروتون و تولید اسید معده بصورت قرص خوراکی توسط شرکت سامی ساز تولید میشود و در بیماری های گوارشی مصرف میشود.

 • قرص پیوسته رهش دروکانتین

  قرص دروکانتین شرکت درسادارو بعنوان داروی ضد آنژین و ضد هیپرتانسیون می باشد و در نارسایی قلب نیز مصرف می شود. این دارو به اشکال مختلف در بازار دارویی ایران موجود می باشد و توسط پزشک تجویز می گردد.

 • Demo Image

  دهانشويه هگزوداين

  دهانشویه هگزوداین از محصولات بهداشتی شرکت دنیای بهداشت می باشد. و یکی از دهانشویه های ضد میکروبی در دندانپزشکی است و بعنوان ضد عفونی کننده ، التیام التهاب لثه و زخم های مخاطی دهان مصرف می شود.

 • قرص فولیک اسید

  فولیک اسید یا ویتامین B9 از دسته ویتامین های محلول در آب می باشد که برای پیشگیری و درمان کمبود اسید فولیک و دوران بارداری تجویز می شود. از داروهای سالم در دوران بارداری محسوب می شود.

 • قرص سولفاسالازین

  این دارو در گروه دارویی سولفانامید و گروه درمانی ضد التهاب روده قرار می گیرد. برای درمان کولیت اولسراتیو فعال خفیف یا متوسط و هم چنین در درمان آرتریت روماتوئید شدید یا پیشرونده توسط پزشک تجویز می گردد.

 • ویال لیدوکائین 2 درصد (لیدوریتم)

  لیدوریتم در درمان نامنظمي حاد ضربانات بطني (آريتمي)، ناشي از انفاركتوس ميوكارد، مسموميت از ديژيتال، جراحي قلب يا سونداژ (كاتتريزاسيون) قلبي، به عنوان داروی انتخابی است

 • شیاف استامینوفن

  استامینوفن از گروه دارویی مشتقات پارا آمینوفنل بوده و در گروه داروهای ضد درد و تب غیر مخدر می باشد. شیاف استامینوفن بایستی در دمای کمتر از 25 درجه سانتی گراد نگهداری شود.

 • ویال پنتوپرازول

  پنتوپرازول بعنوان داروی مهارکننده پمپ پروتون و تولید اسید معده می باشد و در موارد افزایش پاتولوژیک ترشح اسید، ازوفاژیت اروزیو مرتبط با GERD توسط پزشک تجویز می گردد.

پیشنهاد ویژه شرکت طب نوین

Cold Stop

کلدستاپ چیست و اثرات آن کدام است؟

اطلاعات بیشتر

سیستم گزارشات مبنا

ورود به سیستم گزارشات مبنا شرکت پخش سراسری تجهیزگران  طب نوین      ■ ورود به سیستم

پست الکترونیکی

ورود به سیستم پست الکترونیکی شرکت  پخش   سراسری   تجهیزگران  طب  نوین    ورود به سیستم

بانک مشاغل طب نوین

همکاری  با  شرکت  پخش  سراسری تجهیزگران طب نوین در سراسر ایران                ■ بانک مشاغل
Iconارسال محصولات
به سراسر ایران
Icon صرفه جویی زمان
مشاهده محصولات
Iconآشنایی کامل
شرکت طب نوین
Icon کنترل کیفیت
خدمات شرکت