پرینت

شرکت داروسازی حکیم

 

                                 
  • Hakim
  • Hakim
  • Hakim
  • Hakim

 

    

شركت داروسازی حكیم در سال 1341 تحت عنوان شركت لپتی ایران با هدف تهیه و تولید دارو تاسیس گردید. پس از 4 دهه فعالیت، دستاورد شركت ؛ كیفیت برتر در تولید دارو جهت سلامت بیماران با حفظ محیط زیست بوده و این مهم را با اخذ گواهینامه‌های ISO 9001:2000، ISO 14001، OHSAS 18001 تحت لیسانس شركت RWTUV آلمان به اثبات رسانیده است.
وسعت كنونی شركت 8 هزار متر مربع و زیر بنای ساختمانهای تولید، اداری و آزمایشگاهها نزدیك به 6000 متر مربع میباشد.
مدیریت: نظامنامه سیستم مدیریت یكپارچه سازمان، حاوی و منعكس كننده اصول اساسی سیستم مدیریت كیفیت، سیستم مدیریت زیست محیطی و مدیریت ایمنی و بهداشت حرفه ای بوده كه بعنوان فرهنگ سازمانی شركت پذیرفته شده و با این نگرش شركت در جهت تولید فرآورده‌هایی با كیفیت برتر جهت بیماران، بدون هیچگونه آلودگی به محیط پیرامون و صدمه و آسیبی به پرسنل شركت، گام بر میدارد..
تولید: شركت داروسازی حكیم در سه رده تولیدات دارویی جامدات، نیمه جامدات و مایعات فعالیت دارد. در جهت تضمین كیفیت تولیدات شرکت، محیط تولید بر اساس اصول cGMP طراحی، بازسازی و یا ساخته شده است. كلیه امكانات و تجهیزات بر این اساس تنظیم و دستورالعملهای عملیاتی استاندارد از جزئی ترین و ابتدایی ترین تا پیچیده ترین امور تهیه و در اختیار پرسنل مربوطه قرار می‌گیرد.
نظام كنترل كیفی:این نظام بر اساس تضمین كیفیت تولیدات شركت جهت بیماران قرار دارد تا بیماران و پزشكان با طیب خاطر و با اعتماد، فرآورده‌های دارویی شركت را تجویز و استفاده نمایند.از این روی تلاشهای بی وقفه جهت اخذ گواهینامه‌های ISO صورت گرفته است. بر این اساس كلیه امور در شركت اعم از تولید، تحقیقات و توسعه، انبارداری، بازرگانی، پشتیبانی، برنامه ریزی و... كه بنحوی در كیفیت تولیدات موثر بوده در چهارچوب نظام كنترل كیفی قرار می‌گیرد. آزمایشگاه كنترل بعنوان ركن اجرایی این نظام فعالیت نموده و در این راستا صرف نظر از تمهیدات صورت گرفته در تولید و سایر دوایر، بر كلیه شاخصهای موثر در كیفیت تولیدات نظارت دقیق و مستمر می‌نماید. انتخاب مواد اولیه مناسب از منابع معتبر اروپایی، نظارت بر شرایط نگهداری مواد اولیه و محصولات تولیدی در انبارها، كنترلهای حین تولید و انجام كلیه آزمایشات بر روی محصولات تولیدی از اهم فعالیتهای آزمایشگاه كنترل شركت می‌باشد.
محصولات این شرکت توسط شرکت‌های پخش فردوس , طب نوین , نگین کیمیا , محیا دارو و داروپخش توزیع می‌گردد.

آدرس: تهران ، خیابان دکتر علی شریعتی ، دوراهی قلهک ، شماره 1370
وب سایت: www.HakimPharm.com
تلفن:
5-22263051 021
فکس: 22267978 021

 محصولات برتر

 
  • سوسپانسيون ايبوپروفن

  •             قرص ديفنوکسيلات

  • قرص جوشان ويتاکيم