پرینت

شرکت داروسازی سامی ساز

 

 
  • SamiSaz
  • SamiSaz

 

SamiSaz

    

شرکت داروسازی سامی ساز در سال 1374 با هدف تولید محصولات دارویی به عنوان یک  شرکت سهامی خاص به ثبت رسید و پس از چند سال تحقیقات پروژه ساخت کارخانه ی داروسازی را در سال 1377 آغاز کرد. یک سال بعد، این شرکت با ارائه قرص سامی لاکس، عملا پا به عرصه صنعت داروسازی نهاد.
مدیریت این سازمان به پشتوانه دانش، تخصص، روحیه همکاری و پشتکار مدیران و پرسنل خود ، بر آن شد تا امکانات خود را صرف تولید داروهای شیمیایی کند . لذا این شرکت با بهره گیری از امکانات در بالاترین سطح کیفی و منطبق بر استانداردهای جهانی ، اهداف بنیادین و بلند مدت خود را جهت تامین بخشی از نیازهای داخلی ، کاهش وابستگی کشور به داروهای وارداتی و همچنین کارآفرینی و درآمد زایی را پیوسته دنبال نموده است.در سال 1381 شرکت سامی ساز مجوز ساخت داروی گلی بنگلامید را دریافت نمود که نقطه عطفیبرای تولید داروهای شیمیایی در این شرکت گردید.
نگرش پویا و کمال گرای دست اندرکاران این مجموعه با تکیه بر تجارب سازنده و همچنین بهره مندی کارخانه از جدید ترین تکنولوژی ها و پیشرفته ترین امکانات سخت افزاری و نرم افزاری ، سامی ساز را نه تنها قادر به تولید محصولاتی هماهنگ با الزامات بهداشتی واقتصادی هم میهنان گرانقدرمان نموده است، بلکه موفق به صادرات محصولات خود، به ویژه به کشورهای همسایه گشته است.این شرکت با بهره مندی از تجهیزات کارآمد و نیز دانش آکادامیک اساتید بر جسته دانشگاهی موفق به اخذ پروانه تولید انواع قرص و کپسول در گروه های دارویی گوناگون شده است و رویکرد خود را نیز به تولید داروهای خاص معطوف داشته است.

آدرس: ايران – مشهد – شهرك صنعتي توس ، بلوار تلاش شمالي ، خيابان نهم ، پلاك 461
وب سایت: www.SamiSaz.com
تلفن:
70-5413385 0511
فکس: 5413384 0511

.